Ідеї ​​смішних подарунків чоловікові: 116 ідей, що смішне подарувати чоловікові на день народження — Що подарувати чоловікові

Смішні подарунки чоловікові на день народження

Підняти настрій можна придбавши смішні подарунки чоловікові на день народження, ця категорія відмінно підходить в якості додаткового презенту або ж як основний. Найчастіше такі прикольні сюрпризи вибирають друзі або рідні для іменинників з хорошим почуттям гумору. У нашій статті ми постаралися вибрати що можна смішного подарувати чоловікові на день народження з безлічі різних варіантів, щоб приємно здивувати адресата.

Як правильно вибрати смішні подарунки для чоловіка на день народження

Кожен купується презент повинен бути детально продуманим, щоб зміг викликати щирі теплі емоції у іменинника. Ми пропонуємо попередньо вивчити наш список як вибрати смішні подарунки для чоловіка на день народження, так ви зможете правильно підібрати стоїть презент.

 • Звичайно, будь-які пошуки ми пропонуємо організовувати завчасно, адже якщо ви збираєтеся купити дійсно прикольний сюрприз, то варто його заздалегідь обміркувати і підготувати.
 • Бюджет буде відігравати суттєву роль, тому що якщо грошей зовсім небагато, то доведеться більше проявити креативу, може навіть змайструвати сюрприз своїми руками. А ось коли бюджет не має кордонів, то зможете вдосталь розгулятися або навіть найняти людей для професійного розіграшу.
 • Обов’язково обдумайте характер іменинника, адже для занадто серйозного або замкнутого людини подібний смішний подарунок на день народження виявиться не дуже підходящим.
 • Намагайтеся, щоб кожен підготовлений презент обов’язково ніс деяку смислове навантаження, був прив’язаний до якої-небудь події або просто зрозумілий людині.
 • Коли йде підготовка до свята, обов’язково постарайтеся приділити увагу упаковці, тоді сюрприз виявиться більш яскравим і несподіваним для іменинника.
 • Буде доречно продумати вітальну промову, в ній можна згадати веселий випадок з життя, який з вами стався.

Що не можна смішного дарувати чоловікові на день народження

Звичайно, в кожному жарті повинна бути частка правди, тому коли ви готуєте прикольний подарунок, варто добре продумати межі, щоб випадково не образити іменинника. Ми постаралися виділити основні ідеї що не можна смішного дарувати чоловікові на день народження, а також з якими предметами слід бути просто більш обережними.

 • Намагайтеся не купувати занадто інтимні речі в якості жартівливого презенту, так як таку особисту тему не кожен може спокійно перевести на гумор. Звичайно, якщо чоловік досить розкуто і при цьому живе один, то цілком доречно пожартувати подібним чином.
 • Не варто купувати різні екзотичні тварини, особливо яких боїться іменинник, сюди можна віднести рептилій, змій, ящірок, тарантулів і інших схожих вихованців.
 • Гроші, піднесені просто в конверті, зовсім несмішний презент, але якщо добре продумати як можна їх прикольно вручити, то цілком вдасться викликати сміх іменинника.
 • Обдумуючи різні ідеї смішних подарунків для чоловіка на день народження, виключіть варіанти з чорним гумором, так як такі гострі і образливі жарти не кожна людина може адекватно сприйняти.
 • Чи не намагайтеся вибрати приколи з моментами, що принижують іменинника, адже все-таки ваш вибір повинен лягти на чисті і нешкідливі ідеї, а не на грубість.

Пам’ятайте, перш ніж ви вирішите зробити смішний сюрприз, варто кілька разів подумати і оцінити реальну реакцію чоловіка, яка можливо буде. Будьте гранично обережні, адже не завжди ваш приємний і добрий посил може бути правильно розцінений.

Список 35 найкращих смішних подарунків чоловікові на день народження

Ось і прийшла пора розглянути які ідеї ми підготували в нашій статті, для початку пропонуємо ознайомитися зі списком 35 кращих смішних подарунків чоловікові на день народження:

 1. полотняний мішечок з монетами для прийняття різних рішень в гумористичному стилі;
 2. матрьошки, зроблені по фотографії всіх членів сім’ї;
 3. іменна рамка для автомобільного номера або з прикольною фразою;
 4. фляжка з написом «Це не моє»;
 5. кований мангал зі смішними фігурами на ньому;
 6. електронна скарбничка, що поїдає монетки зі звуковим супроводом;
 7. настільна груша для боксу;
 8. барабанна установка для пальців;
 9. великий оберемок повітряних кульок в жартівливому стилі;
 10. свічки на торт, які неможливо задути;
 11. набір келихів «Черепа» для віскі;
 12. дзеркало Forbes;
 13. іменна голлівудська зірка на кам’яній поверхні;
 14. скарбничка-сейф;
 15. телефонна трубка для смартфона;
 16. складна гребінець у формі кишенькового ножика;
 17. алкогольна рулетка, дартс або хрестики-нулики;
 18. зомбі Box;
 19. піксельні окуляри;
 20. книга «Правила улаштування електроустановок», але всередині буде розташовуватися відділ для фляжки і стопки;
 21. поясна сумка із зображенням волохатого пуза чоловіки;
 22. електрошокових детектор брехні;
 23. мишка для комп’ютера в формі машинки або літака;
 24. фіранка в ванну кімнату «Соціальна мережа»;
 25. диспенсер для мила у вигляді великого носа;
 26. квест-шкатулка;
 27. рідкі годинник Сальвадора Далі;
 28. журнал в рамці, на обкладинці якого буде красуватися знімок іменинника з прикольною написом в стилі «жовтої газети»;
 29. запишіть смішний відеоролик за участю всіх друзів;
 30. оригінальна форма для заморозки льоду;
 31. підставка для пляшки з вином «Невагомість»;
 32. іменний календар зі знімками адресата в гумористичному стилі;
 33. наручні годинники з дерева;
 34. кружка з отвором для печива;
 35. шикарний букет з шкарпеток.

На додаток до основного смішного подарунку для чоловіка на день народження доречно підготувати і оригінальний букетик. Зараз його можна як придбати в магазині, так і зробити самостійно з сушеної рибки і пляшки пива, з коньяком і різними копченостями, вином і сирами.

Список смішних подарунків для чоловіка на день народження

Багато з віком сприймають урочистий день з невеликою сумом, адже часто здається, пройшов ще один рік, і ми постаріли. В такий час буде дуже доречно продумати що смішного подарувати чоловікові на день народження, щоб підняти йому настрій і відвернути від подібних думок.

 • Прикольна відкривачка для пляшок вина з латуні «Пісяючий пастушок», таку роботу виконує майстер, тому замовте її попередньо.
 • Фігурка 3D по фотографії іменинника, створені з дерева або на принтері, які друкують предмети.
 • Тримач для смартфона в формі товстого сумоїста, космонавта в повному обмундируванні або просто пляжного шезлонга.
 • Подарунковий набір для справжнього чоловіка, а саме можна скласти в коробочку молоток, невеликий жолудь і соску, щоб він міг виконувати поставлені життєві завдання.
 • Будильник з мішенню, такий апарат обов’язково підніме адресата вранці з ліжка, адже сигнал не перестане спрацьовувати, поки ви не потрапите за допомогою лазерного пістолета точно в ціль.
 • Футболка, на якій буде красуватися смішна фраза, малюнок або знімок іменинника.
 • Періодична система вживання алкогольних напоїв на великому плакаті знадобиться любителю пробувати різне і нове.

Пропонуємо ознайомитися і з додатковим списком смішних подарунків для чоловіка на день народження, який нам вдалося підготувати:

 • кумедна маска в формі різних тварин;
 • цегла «Вагомий аргумент»;
 • втікаючий будильник;
 • гольф для туалетної кімнати;
 • скретч-плакат «100 важливих справ чоловіки»;
 • настінні годинники «Так кому яка різниця»;
 • шовкова піжама для дорослого з намальованими ведмедиками або зайчиками.

Постарайтеся підготовлений вами смішний і прикольний подарунок на день народження для чоловіка піднести з незвичайного боку. Наприклад, влаштуйте класний квест, де доведеться виконувати різні завдання, можливо навіть з гумором, або просто флешмоб на вулиці за участю незнайомих йому людей.

Ідеї ​​прикольних і смішних подарунків для чоловіка на день народження

Підходити до свята з гумористичної боку досить складно, адже доведеться продумати багато різних нюансів, але близькі рідні люди або товариші завжди готові «зі шкіри геть вилізти», але влаштувати для іменинника класний і незабутній емоційний день. Ми підготували різні ідеї прикольних і смішних подарунків чоловікові на день народження, якими ви зможете його приємно здивувати.

 • Скарбничка для великих грошей, зроблена на замовлення, вона має спеціальну броньовану дверцята, клімат-контроль, скляну колбу і металеву ручку. Її ємність близько 3 літрів, так що може вмістити в себе кругленьку суму.
 • Набір натурального шоколаду з Бельгії в формі зброї, будівельних інструментів, блокнота і ручки, якщо чоловік ділова людина, і ще безліч прикольних варіантів, які можна створити індивідуально під захоплення або спеціальність іменинника.
 • Прікроватний нічник у формі відкритої книги або «Сором’язлива людина», «какао собачка» та інші варіанти з гумором, які будуть виглядати дуже навіть незвично в інтер’єрі кімнати.
 • Футболка для чоловіка, люблячого подібні речі, на ній в майстерні можна нанести цікаву напис в жартівливому стилі або ж незвичайну картинку.
 • Вітальний торт на замовлення, його можна виготовити в гумористичному стилі. Продумайте що може щиро розвеселити іменинника і створіть подібну композицію на поверхні солодкого частування.
 • Музична футболка порадує справжнього меломана, такі інтерактивні моделі зараз починають користуватися великою популярністю.
 • Набір джентльмена в красивій рамці зі склом, де будуть знаходитися найрізноманітніші предмети першої необхідності для чоловіків. Додатково на ланцюжку розташовується невеликий молоточок, щоб можна було при крайньої потреби безпечно розбити скло.

Розгляньте додатково до всього раніше сказаного і такі варіанти прикольних подарунків чоловікові на день народження або ювілей, як:

 • куля для прийняття різних в житті рішень;
 • стратегічний річний запас шкарпеток;
 • фотокуб;
 • вітальний кубок і медаль в його честь;
 • настільний набір статусів зі смішними малюнками і написами;
 • каска «Переможець по життю»;
 • приліжковий нічник із зображенням супергероя.

Пам’ятайте, якщо ви не дуже добре знаєте іменинника, то і не варто навіть намагатися вручити прикольний подарунок для чоловіка на день народження, адже подібний підхід може виявитися незрозумілим і в якійсь мірі образливим. Краще в такому випадку дотримуватися класики.

Недорогі жартівливі подарунки чоловікові на день народження

Коли у вас в кишені немає великої суми, але є величезне бажання порадувати і здивувати іменинника прикольним сюрпризом, то не варто відкладати свій приємний порив. Ми пропонуємо ознайомитися з недорогими жартівливими подарунками чоловікові на день народження, які зараз можна придбати в інтернеті або магазинах вашого міста.

 • Попільничка з міді з вбудованою запальничкою, де зображені двоє закоханих людей, що займаються «чарами».
 • Пояс, на якому можна зручно розмістити кілька баночок пива, такі варіанти продаються як звичайні тканинні, так і виконані з шкіри. Другі більш надійні і міцні.
 • Набір п’яних склянок для справжнього чоловіка, вибрати можна стопки, грановані вироби або келихи для вживання віскі або коньяку.
 • Чохол для його гаджета з дерева, але доведеться придумати цікаву і смішну фразу або малюнок, який майстер завдасть на поверхню.
 • Шкарпетки з прикольними написами на стопах «Задолбали мене», «Папа втомився», «Весь світ у моїх ніг» або «Атака газу».
 • Пляшка для води. Якщо чоловік займається спортом, постарайтеся вибрати її зі смішним принтом, а також не забувайте про зручність, добре придбати її з додатковим кріпленням.
 • Обкладинка для паспорта «Вуса, лапи і хвіст, ось мої документи», «Паспорт президента», «Мені мама дозволила» та інші класні варіанти.

Ознайомтеся ще з невеликою добіркою недорогих смішних подарунків чоловікові на день народження, які нам вдалося знайти:

 • шолом для пивних пляшок «Король будь-якої вечірки»;
 • попільничка «Пісяючий хлопчик»;
 • тарілка з відкусаними краєм;
 • сувенірна мило «Запасна щелепу в склянці»;
 • стопки з тостами;
 • подушка «Колода», «Шматок лосося»;
 • іменний блокнот з дерев’яною обкладинкою;
 • шоколадна фотолистівка;
 • смачна допомогу чоловікові у вигляді яскравих пігулок від нудьги.

Ніколи не варто опускати руки через обмеженість бюджету, адже головне не те який смішний подарунок чоловікові на день народження вам вдасться підготувати, а увага до іменинника від дорогого і близької для нього людини, все інше просто йде на другий план.

Що смішного подарувати чоловікові на день народження від друзів

Товариші краще за всіх знають слабкості, пристрасті, характер або інші моменти, які можуть вплинути на вибір презенту. Тому саме їм легше підходити до сюрпризу з гумористичної боку. Ми постаралися виділити що смішного подарувати чоловікові на день народження від друзів можна цікавого і незвичайного.

 • Простирадло з різними позами з відомої усіма книги «Камасутра», щоб товариш міг спробувати нове для себе.
 • Прикольні домашні тапочки в формі великих волохатих ніг, танків або какашки, головне правильно підібрати слова, щоб презент виявився зі смисловим навантаженням.
 • Невеликий бар для алкогольних напоїв, зроблений зі звичайної каністри для бензину, якщо у чоловіка є свій гараж, то він легко замаскує його від чужих очей.
 • Шахи на замовлення, де на ігровому полі будуть зустрічатися різні депутати і правителі, щоб була присутня справжня боротьба титанів.
 • Настільна гра для закоханих, хто, як не товариші можуть допомогти урізноманітнити інтимне життя, а невинна гра якраз доведеться до речі.
 • Можна подарувати чоловікові справжню зв’язку з ключами, де буде брелок від автомобіля саме тієї марки, яку він давно хотів купити і виведіть його на вулицю, де його зустріне іграшкова машинка в мініатюрі з пультом управління.

Обов’язково подивіться додатковий список недорогих, але оригінальних і смішних подарунків для чоловіка на день народження від друзів:

 • подушка у формі жіночих грудей;
 • парасолька «Японський меч»;
 • книга-тайник;
 • штоф зі стопочки;
 • баскетбольне кільце для брудних речей;
 • іменний махровий халат «У цьому будинку Бос …»;
 • пляшечка улюбленого алкоголю, замурована в справжню головоломку з металевого каркаса і великої кількості болтів;
 • надувний костюм сумоїста.

Але і друзям не варто перегинати палицю, вибираючи що смішного можна купити чоловікові на день народження, адже всюди має бути присутня міра, і звичайний жарт ні в якому разі не може перейти на образу чи шпильки.

Ідеї ​​саморобних смішних подарунків чоловікові на день народження

Ми постаралися не тільки приділити увагу матеріальним сюрпризів, але і пропонуємо окрему категорію саморобних презентів, які виготовляються з душею, теплотою і любов’ю до іменинника. Ось які ідеї смішних подарунків чоловікові на день народження своїми руками нам вдалося зібрати:

 • Якщо ви вмієте варити натуральне мило, то можна зробити набір з незвичайних форм, наприклад, у вигляді жіночих грудей, черепа, нижньої білизни і багато інших оригінальних варіантів, здатних викликати посмішку на обличчі адресата.
 • Створіть колаж з різних кадрів з життя, головне, використовуйте найсмішніші з наявних у вашій колекції.
 • Художник запросто зобразить іменинника на аркуші паперу з гумористичної боку, шарж завжди приємно сприймається. Обов’язково підберіть акуратну класичну рамку, щоб можна було ваш подарунок одразу повісити на стіну або встановити на поличку.
 • Свічки з перенесеними на них фотографіями, тут також використовуйте смішні кадри. Краще їх купувати великі, щоб площа була нормального розміру і знімок було чітко видно.
 • Блокнот з бажаннями, в нього постарайтеся вносити тільки завдання, які вам точно буде під силу виконати. А ось іменинник зможе скористатися ним у будь-який зручний для нього випадок, а не тільки в день народження.
 • Зберіть букет з цукерок, де підставою виявиться жіночий бюст в красивому білизна.
 • Створіть саморобну об’ємну листівку ручної роботи, зараз є багато різних відео, за якими ви запросто повторіть свій невеликий шедевр.
 • Для чоловіка можна виготовити справжню довідку з печаткою, де буде прописано звільнення від будь-яких домашніх справ на один або кілька днів.

Ви завжди можете ознайомитися в інтернеті як змайструвати той чи інший саморобний смішний подарунок на день народження для чоловіка. Адже зараз пропонується велика кількість різноманітних безкоштовних майстер-класів, де докладно пояснюється кожен момент, а також розповідається про необхідні для виготовлення матеріалах.

Ще трохи цікавих ідей смішних подарунків на день народження для чоловіка

На завершення нашої статті хотілося б запропонувати ще трохи цікавих ідей смішних подарунків для чоловіка на день народження, якими можна порадувати адресата.

 • Портрет, написаний в образі відомої особистості, зможе приємно здивувати людину і обов’язково прикрасить інтер’єр його будинку.
 • Супергеройський піжама для сну, щоб він міг відчути себе справжнім героєм, адже кожен чоловік в душі дитина, який не встиг награтися в дитинстві.
 • Візьміть коробочку від смартфона, який мріє придбати чоловік і покладіть в неї стареньку модель кнопкового телефону. Реакція буде, звичайно, для нього шокуюча, але після ви разом вдосталь посмієтеся.
 • Прикольна в’язана шапка з бородою, щоб іменинник завжди був тепло одягнений. А також зараз можна купити різні варіанти, типу восьминога на голові, медузи Горгони або вікінга.
 • Кружка з цікавим принтом або хамелеон, де буде проявлятися кумедний малюнок при попаданні в неї гарячої води.
 • Комплект небольших USB приборов полезных для многих мужчин, например: мини-холодильник на бутылочку пива, пылесос для клавиатуры, подсветка, настольный вентилятор.
 • Флеш-карта в комплекте с хабом «Кормящая свинка» , а также можно рассмотреть и такие идеи необычной формы, как: палец, Патрик, печенька, железный человек, прищепка и другие варианты.

Не стоит исключать и следующие недорогие, но полезные смешные подарки мужчине на день рождения:

 • набор пивных бокалов с прикольными и смешными рисунками;
 • бар на одну бутылочку и стаканы в форме огнетушителя;
 • піжама кігурумі;
 • фартух для кухні з незвичайним малюнком;
 • правила успешного мужчины на мотивирующем панно;
 • фонарик-пистолет;
 • шапка-невидимка с прорезанными отверстиями для глаз;
 • упаковка туалетной бумаги с анекдотами или сканвордами.

Учитывайте, что интимные презенты можно преподносить только самым близким людям, а подобные прикольные подарки на день рождения мужчине малознакомому точно будут неуместны.

Вот и пришло время завершать статью, мы успели рассказать о множестве разных смешных подарков для мужчины на день рождения, которые запросто можете купить для него. Надеемся, учитывая все советы, вы смогли выбрать действительно стоящий сюрприз для именинника в качестве основного презента или дополнения к классическому предмету.

 

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.